SLC 430-E/R0460-30-RF-SYS
SLC 430-E/R0460-30-RF-SYS
Archive
Item number:
Product features
NOTICE: Not available!
miniature body
Safety type 4 in accordance with IEC 61496-1
Resolution 30 mm
Protection field height from 236 mm … 1804 mm