SLC 420-E/R0250-50-RFB | Schmersal - The DNA of Safety
More
SLC 420
SLC 420-E/R0250-50-RFB
SLC 420-E/R0250-50-RFB
Product features
Protection class IP67
Safety type 4 in accordance with IEC 61496-1
Resolution 14, 30 and 50 mm
Protection field height from 170 mm … 1770 mm