NHSNH16/2-POL-3050
NHSNH16/2-POL-3050
Numer katalogowy:
Opis produktu
Wyłącznik główny 16A - 63A
higieniczna konstrukcja
Klasa ochrony IP69K
Otwór montażowy Ø 22,3 mm