NHSNH16/4-POL
NHSNH16/4-POL
Numer katalogowy:
Opis produktu
Wyłącznik główny 16A - 63A
higieniczna konstrukcja
Klasa ochrony IP69K
Otwór montażowy Ø 22,3 mm