SLC 220-E/R0325-80-69-RFB-H
SLC 220-E/R0325-80-69-RFB-H
Archiwum
Numer katalogowy:
Opis produktu
Klasa ochrony IP65
Kategoria bezpieczeństwa 2 wg IEC 61496-1
Rozdzielczość 30 i 80 mm
Wysokość obszaru zabezpieczanego z 175 mm … 1675 mm