SLC 220-E/R1525-80-69-RFB | Schmersal - The DNA of Safety
More
SLC 220 IP 69K
SLC 220-E/R1525-80-69-RFB
SLC 220-E/R1525-80-69-RFB
Rozdzielczość 30 i 80 mm
Wysokość obszaru zabezpieczanego z 175 mm … 1675 mm