SLC 430-E/R0236-30-RF-SYS | Schmersal - The DNA of Safety
More
SLC 430
SLC 430-E/R0236-30-RF-SYS
SLC 430-E/R0236-30-RF-SYS
Archiwum
Numer katalogowy:
Opis produktu
UWAGA: Niedostępne!
miniaturowa obudowa
Kategoria bezpieczeństwa 4 wg IEC 61496-1
Rozdzielczość 30 mm
Wysokość obszaru zabezpieczanego z 236 mm … 1804 mm