SLC 420-E/R0170-14-RFBM | Schmersal - The DNA of Safety
More
SLC 420
SLC 420-E/R0170-14-RFBM
SLC 420-E/R0170-14-RFBM
Arkiv
Artikelnummer:
Produktbeskrivning
Skyddsklass IP67
Typ 4 enligt IEC 61496-1
Upplösning 14, 30 och 50 mm
Skyddsfältets höjd från 170 mm … 1770 mm