SLC 420-E/R0250-30-69-RFB | Schmersal - The DNA of Safety
More
SLC 420
SLC 420-E/R0250-30-69-RFB
SLC 420-E/R0250-30-69-RFB
Produktbeskrivning
Skyddsklass IP69K
Typ 4 enligt IEC 61496-1
Upplösning 14 mm och 30 mm
Skyddsfältets höjd från 170 mm … 1450 mm