SLC 420-E/R0890-14-69-RFB
SLC 420-E/R0890-14-69-RFB
Typ 4 enligt IEC 61496-1
Upplösning 14 mm och 30 mm
Skyddsfältets höjd från 170 mm … 1450 mm