SLC 430-E/R1804-30-RF-SYS
SLC 430-E/R1804-30-RF-SYS
Arkiv
Artikelnummer:
Produktbeskrivning
NOTERA: Ej tillgänglig
miniatyrstomme
Typ 4 enligt IEC 61496-1
Upplösning 30 mm
Skyddsfältets höjd från 236 mm … 1804 mm