SLC 430-E/R1804-30-RF-SYS | Schmersal - The DNA of Safety
More
SLC 430
SLC 430-E/R1804-30-RF-SYS
SLC 430-E/R1804-30-RF-SYS
Typ 4 enligt IEC 61496-1
Upplösning 30 mm
Skyddsfältets höjd från 236 mm … 1804 mm