SLC 420-E/R0970-14-69-RFB
SLC 420-E/R0970-14-69-RFB
Arşiv
Ürün numarası:
Ürün açıklaması
Koruma sınıfı IP69K
IEC 61496-1' e göre emniyet tipi 4
Çözünürlük 14 mm ve 30 mm
Koruma alanı yüksekliği den 170 mm … 1450 mm