SLC 220-E/R1075-80-69-RFB-H
Archive
Item number:101206590
Product features
- Protection class IP65
- Safety type 2 in accordance with IEC 61496-1
- Resolution 30 and 80 mm
- Protection field height from 175 mm … 1675 mm