SLC 420-E/R0170-30-RFBSH
Archive
Item number:101207253
Product features
- Protection class IP67
- Safety type 4 in accordance with IEC 61496-1
- Resolution 14, 30 and 50 mm
- Protection field height from 170 mm … 1770 mm