SLC 420-E/R1050-14-69-RFB
Archive
Item number:101207015
Product features
- Protection class IP69K
- Safety type 4 in accordance with IEC 61496-1
- Resolution 14 mm and 30 mm
- Protection field height from 170 mm … 1450 mm