SLC 420-E/R1450-30-69-RFB
Archive
Item number:101206968
Product features
- Protection class IP69K
- Safety type 4 in accordance with IEC 61496-1
- Resolution 14 mm and 30 mm
- Protection field height from 170 mm … 1450 mm