SLC 430-E/R0236-30-RF-SYS
Archive
Item number:101207674
Product features
- NOTICE: Not available!
- miniature body
- Safety type 4 in accordance with IEC 61496-1
- Resolution 30 mm
- Protection field height from 236 mm … 1804 mm